ŁATWA POŻYCZKA
PRZEZ TELEFON 669 555 111

 
  tygodni
KOSZT
TWOJA RATA
0
TWOJA RATA 0
DO ZWROTU
Termin spłaty
RRSO 0 %
Europejski arkusz informacyjny/RRSO
Zobacz koszt pożyczki
<

WEŹ POŻYCZKĘ

Dziesiątka Finanse

Jesteśmy jedną z najstarszych firm pożyczkowych na polskim rynku. Istniejemy od 2001 roku. Udzielamy pożyczek pozabankowych na raty w systemie door-to-door, dostarczając pieniądze bezpośrednio do Państwa domów. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, która rozumie potrzeby Klientów. Dziesiątka Finanse to instytucja pożyczkowa godna zaufania i odpowiedzialna społecznie. Posiadamy ugruntowaną, stabilną pozycję, obecnie działamy już na terenie całej Polski. Od 1 marca 2018 roku staliśmy się częścią polskiej grupy kapitałowej Credit Royal®. Nasza strategia zakłada zachowanie dotychczasowych, najwyższych standardów obsługi Klienta oraz najwyższej jakości świadczonych usług. Nasza polityka Fair Play pozostaje niezmienna. Dzięki niej cieszymy się ogromnym zaufaniem wśród Klientów. Dziesiątka Finanse to renoma, jakość i przejrzyste, proste zasady. Na tych wartościach opieramy kapitał naszej firmy.

Dlaczego pożyczka pozabankowa z Dziesiątka Finanse?
Pożyczka Dziesiątka oferuje pożyczki na raty bez zbędnych formalności.
W Dziesiątce Finanse raty są niskie i łatwe do spłaty. Nasze pożyczki tygodniowe udzielane są nawet na 104 tygodnie.


Udzielamy pożyczek w domu Klienta na dowolnie wybrany cel, wygodnie, szybko i bez ukrytych opłat. Nasza umowa jest prosta i klarowna, a Klienci zawsze zadowoleni. Wszystko to zgodnie z zasadą Fair Play, przy miłej i fachowej obsłudze. Nasze pożyczki w domu Klienta cieszą się bardzo dobrą opinią - gotówka jest dostarczana bezpośrednio do domu Klienta co jest niezwykle komfortowe.
Dziesiątka Finanse –
pożyczamy odpowiedzialnie
PRZEJDŹ DO KALKULATORA POŻYCZKI
Dziesiątka Finanse –
pożyczamy odpowiedzialnie. Sprawdż nas!
Grupa Credit Royal®

Grupa Credit Royal® to rodzinna, polska grupa kapitałowa, złożona z przedsiębiorstw działających w obszarze rynku finansowego, customer finance, inwestycji oraz usług prawnych. Podstawowym celem naszego działania są inwestycje na rynku usług finansowych, przede wszystkim w zakresie pożyczek krótkoterminowych, a także pożyczek długoterminowych (elastyczne pożyczki ratalne, pożyczki gotówkowe, chwilówki, pożyczki w domu i przez telefon, a już wkrótce także pożyczki online czyli pożyczki pozabankowe przez Internet) zarówno dla osób fizycznych jak i firm.