ŁATWA POŻYCZKA
PRZEZ TELEFON 669 555 111

 
  tygodni
KOSZT
TWOJA RATA
0
TWOJA RATA 0
DO ZWROTU
Termin spłaty
RRSO 0 %
Europejski arkusz informacyjny/RRSO
Zobacz koszt pożyczki
<

WEŹ POŻYCZKĘ

Pytania i odpowiedzi

Aby otrzymać pożyczkę należy, po wybraniu kwoty pożyczki oraz liczby rat, wypełnić krótki formularz aplikacyjny na stronie www.dziesiatka.pl i wysłać swój wniosek przez naciśnięcie przycisku "Wyślij wniosek". Można też zadzwonić lub wysłać SMS do naszego Biura Obsługi Klienta pod numer 669 555 111. Informujemy, iż przyznanie pożyczki zależy od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Kwota pożyczki wynosi od 500 zł do 5 000 zł, a maksymalny okres, na który udzielane są pożyczki w Dziesiątka Finanse wynosi 50 tygodni, minimalnie jest to okres 10 tygodni. Pożyczka spłacana jest w równych ratach tygodniowych.

Aby otrzymać pożyczkę należy mieć ukończone 21 lat, posiadać stałe miejsce zamieszkania w Polsce i źródło dochodu. Należy też zaakceptować i podpisać Umowę Pożyczki.

Pożyczka Dziesiątka to szybka gotówka udzielana na dogodne raty. O pożyczkę może ubiegać się każdy, kto ukończył 21 lat. Nasze pożyczki udzielane są dla osób fizycznych, w tym uczniów i studentów, rolników, emerytów i rencistów, słowem dla każdego, kto otrzyma pozytywną ocenę zdolności kredytowej.

Pożyczka zostanie wpłacona na podany numer konta szybko i bezpiecznie. Możliwe jest również dostarczenie gotówki przez naszego przedstawiciela prosto do Twojego domu, wygodnie i bez zbędnych formalności.

Od tego, czy posiadasz stałe źródło dochodów oraz od ich wysokości uzależniona jest kwota udzielonej pożyczki. Samo przyznanie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Dziesiątka Finanse ma prawo do zweryfikowania podanych przez Ciebie danych u pracodawcy. Każdy wniosek jest jednak rozpatrywany indywidualnie - nie w każdym przypadku będziemy weryfikowali wysokość wynagrodzenia u pracodawcy.

Istnieje możliwość wystąpienia o drugą pożyczkę, jeżeli minie 120 dni od otrzymania pierwszej - decyzja o przyznaniu zależy od oceny zdolności kredytowej Klienta.

Są dwie możliwości:
Możesz wpłacać pieniądze bezpośrednio na konto, co jest wygodne i bezpieczne.
Numer rachunku bankowego do spłaty pożyczki: 32 1240 6335 1111 0010 9712 9049.

Jeśli wolisz, nasz przedstawiciel pozostanie z Tobą w stałym kontakcie i będzie osobiście odbierał od Ciebie raty udzielonej pożyczki raz w tygodniu, w dogodnym dla Ciebie terminie.

W takim przypadku skontaktuj się z nami niezwłocznie. Nasi doradcy pomogą Ci rozwiązać każdy problem. Posiadamy wiele instrumentów, pomocnych w spłacie zaległego zadłużenia bez niepotrzebnego stresu. Wystarczy jeden telefon lub mail.